Vår personal

Här finner du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Hotel Skeppsholmen.

Kontakta oss gärna om du har några frågor eller funderingar.

Hotellbokning, Tel: 08-407 23 00, info@hotelskeppsholmen.se

Restaurangbokning, Tel:08-407 23 05, Gruppförfrågningar: events@hotelskeppsholmen.se

Mötesförfrågningar, Tel:08-407 23 50, reservations@hotelskeppsholmen.se

Joachim Olausson, VD 070-811 26 00, joachim@hotelskeppsholmen.se

Kristine Gärdström, Hotel Manager 070-356 92 42, kristine@hotelskeppsholmen.se

Anna Norgren, Restaurangchef 070-317 39 28, anna@hotelskeppsholmen.se

Alexander Carnolf, Kökschef 073-026 54 88, alexander@hotelskeppsholmen.se

Helena Pehrson, Bokningschef, +46 76-141 73 35, helena.pehrson@hotelskeppsholmen.se

Sandra Enholm, Receptionschef, 076-320 00 43, sandra@hotelskeppsholmen.se