Vår personal

Här finner du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Hotel Skeppsholmen.
Kontakta oss gärna om du har några frågor eller funderingar.

Hotellbokning

Tel: 08-407 23 50

E-mail: reservations@hotelskeppsholmen.se

Restaurangbokning

Tel: 08-407 23 05

Gruppförfrågningar: events@hotelskeppsholmen.se

Joachim Olausson, VD

070-811 26 00, joachim@hotelskeppsholmen.se

Magnus Johansson, Kökschef & Husfar

070-830 59 46, magnus@hotelskeppsholmen.se

Tomas Lind, Köksmästare
070-560 34 13, 
tomas@hotelskeppsholmen.se

Marina Campodonico, Restaurangchef
076-808 28 81, marina@hotelskeppsholmen.se

Martin Gunnarsson, Receptionschef 

072-200 47 08, martin@hotelskeppsholmen.se

Lotta Gustafson, Konferens- & Bokningschef 

08-407 23 15, lotta@hotelskeppsholmen.se

Alessia Catenacci, Director of PR & Marketing
alessia@nobis.se

Zena Fialdini, Head of PR
zena@nobis.se

Filippo Catenacci, Web Manager
filippo@nobis.se

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

VAR FÖRST ATT FÅ ERBJUDANDEN FRÅN OSS

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS HOTEL SKEPPSHOLMEN

Nobis AB
Stockholms första samtida lyxhotell Hotel J Stockholm's Newport Stockholms urban oasis En idyllisk miljö med utsikt över Brunnsviken i Kungliga Hagaparken Hotel Stockholm Miss Clara Fabriken Furillen Hotell Gotland Restaurang Stockholm Operakällaren Nattklubb Stockholm Café Opera Susanne af Stockholm Best Western Täby Park